• Kuchařka
  • Blog
  • Ochutnávka
  • 0

    Prodavačka - obchodní centrum Praha.

    Bavilo by vás dělat drobné radosti lidem každý den? Baví vás zdravý životní styl a hlavně máte rád/-a oříšky?

    Veselá Veverka stále roste, a proto sháníme nové kolegy, co s námi budou rozdávat radost.

    Co Vám můžeme nabídnout?

    • dlouhodobou spolupráci a realizaci napříč celou společností
    • motivační platové ohodnocení
    • zaměstnaneckou slevu 20 % na sortiment
    • dvanáctihodinové směny
    • 4 týdny dovolené
    • samostatnou práci

    Co budete dělat?

    • starat se o chod prodejny a uržovat ji v čistotě
    • pomáhat zákazníkům s výběrem
    • prodávat nebalené potraviny na váhu
    • jsme především dárková prodejna – vymýšlet a tvořit zajímavé dárky
    • dělat zákazníkům radost milým úsměvem
    • pracovat s PC a váhou
    • objednávat zboží

    Jací byste měli být?

    • milí, veselí, komunikativní s věčným úsměvem na tváři
    • umět řešit nečekané situace a poradit si se stresem
    • samostatní
    • nebát se naučit něco nového
    • zkušenosti s prodejem velkou výhodou, ale ne podmínkou

    Kontakt:

    praha@vesela-veverka.cz

    tel: 739 469 061